Přepravní palety a rámy

Vyrábíme nové dřevěné palety, přepravní rámy, dřevěné bedny i jiné přepravní obaly pro bezpečnou přepravu Vašich výrobků do celého světa. Výroba dřevěných palet a beden s více než 20-ti letou tradicí. Ročně vyrobíme více než 20.000 ks dřevěných palet a dřevěných beden z kvalitního řeziva.

Dřevěné palety a rámy - výroba atypických palet nebo palety typizovaných rozměrů případně dle přání zákazníka. Výroba telelně ošetřených palet IPPC je samozřejmostí. Tepelně ošetřená dřevěná paleta je zbavena dřevokazců usmrcením. K tepelně ošetřeným paletám dodáváme Prohlášení o shodě a Osvědčení o způsobilosti zařízení na ošetření obalového dřevěného materiálu dle §68 a §69 zákona č. 326/2004 Sb.  Dodáváme také palety EUR nové i použité.

Dřevěné bedny a obaly - výroba přepravních beden a dřevěných obalů leteckou i námořní přepravu. Dřevěné bedny vyrábíme pro automotive, zbraně, nářadí, dřevěné bedny pro nástroje nebo i ochranné rámy pro přepravu strojů. Dřevěné bedny a dřevěné obaly případně exportní obaly ošetřujeme tepelně dle normy IPPC ISPM 15. 

Poptáváte-li dřevěné palety nebo přepravní bedny pro bezpečný transport Vašich výrobků, neváhejte nás kontaktovat. Zpracujeme Vám nabídku dle Vašich požadavků.

obchod@pilajablunka.cz, +420 775 142 200 p. Valchář

15.3.2016

Fotogalerie: Dřevěné obaly, palety, exportní bedny